Филтри -

Камиони со затворена каросерија FORD од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FORD од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FORD Transit 350 2.0 TDCI Bakwagen Laadklep/Topspoiler/Zijdeur
17
Контактирајте го продавачот
19.944 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2017-02-21 Километража 101922 км Сила 131 кс
Холандија, Helmond
камион фургон FORD Transit 350 2.0 TDCI 170 pk Trend Bakwagen met Laadklep Topspoil
30
Контактирајте го продавачот
16.444 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2018-04-27 Километража 24692 км Сила 170 кс
Холандија, Helmond
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FORD TRANSIT 130T350 4x2 Van Truck (Parts Only)
22
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 104600 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
камион фургон FORD transit bakwagen laadklep airco
11
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2017-01-01 Километража 87470 км Сила 130 кс
Холандија, Monster
камион фургон FORD transit bakwagen laadklep airco 99000km
10
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2016-01-01 Километража 99000 км Сила 130 кс
Холандија, Monster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се