Филтри -

Камиони со затворена каросерија FIAT

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија FIAT: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон FIAT TALENTO 1.6 M-JET LH1 FURGONE PASSO LUNGO - 2017
19
Контактирајте го продавачот
11.490 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2017-10 Километража 47131 км Сила 121 кс
Италија, Corato (BA)
нови камион-ладилник FIAT Ducato Maxi 35 Pack Clima / Congelación -20ºC
13
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2020-07 Километража 10 км Сила 150 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон FIAT DUCATO 35
22
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 881 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 150000 км Сила 115 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион со церада FIAT DUCATO SKRZYNIA PLANDEKA 8 PALET KLIMATYZACJA WEBASTO TEMPOMAT [
34
Контактирајте го продавачот
16.251 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 192500 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник FIAT DUCATO H1 ISOTERMICO+FRIGO
5
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017-01 Километража 242047 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
камион со церада FIAT NOU! FIAT DUCATO CABINATO 2.3 MULTIJET 131 C
50
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2016 Километража 591941 км Сила 131 кс
Романија
камион со завеса FIAT ducato
18
Контактирајте го продавачот
16.240 € PLN 73.900 PLN
Камион со завеса
Носивост 1070 кг Зафатнина 10 м³
Година 2016 Километража 358573 км Сила 177 кс
Полска, Grzędy
камион со церада FIAT DUCATO SKRZYNIA PLANDEKA 10 PALET WEBASTO TEMPOMAT LEDY SERWIS A
36
Контактирајте го продавачот
16.031 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 223500 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада FIAT DUCATO
36
Контактирајте го продавачот
19.330 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража 167000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FIAT grande punto VAN 1.3 M-JET 3 PORTE 2 POSTI POP
15
Контактирајте го продавачот
3.790 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2013-12 Километража 120295 км Сила 74.78 кс
Италија, Corato (BA)
камион-ладилник FIAT Ducato
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-06 Километража 266000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион со завеса FIAT Ducato
17
Контактирајте го продавачот
7.618 € BGN 14.900 BGN
Камион со завеса
Носивост 3500 кг Зафатнина 24.03 м³
Година 2008 Километража 186924 км Сила 120 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион фургон FIAT Ducato Maxi 35 L 2.3 Multijet 130
20
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Камион фургон
Носивост 2636 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21 м³
Година 2016-12-15 Километража 226968 км Сила 130 кс
Белгија, Hannut
камион-ладилник FIAT DUCATO NEW 35 2.3 M-JET MAXI BOX ISOTERMICO CON G
15
Контактирајте го продавачот
15.690 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2017-07 Километража 130964 км Сила 150 кс
Италија, Corato (BA)
камион-ладилник FIAT Ducato 2.3
24
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Камион-ладилник
Носивост 1205 кг Евро Euro 4 Зафатнина 14.3 м³
Година 2009-08-08 Километража 91000 км Сила 88 kW
Литванија, Kairiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се