Филтри -

Камиони со затворена каросерија DAF од Германија

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Камиони со затворена каросерија DAF од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 170000 км Сила
Германија, Neuss
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 789000 км Сила
Германија, Neuss
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 3400 км Сила
Германија, Weiden
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2007-08 Километража 560000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
24.157 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015-01 Километража 208217 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 434000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 47.19 м³
Година 2012-06 Километража 238915 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13510 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03 Километража 665709 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13510 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03 Километража 665709 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 44.28 м³
Година 2012-11 Километража 152383 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14650 кг Евро Euro 6 Зафатнина 49.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 703675 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 420000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 514560 км Сила
Германија, Essen-Bergeborbeck
Контактирајте го продавачот
84.890 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-11 Километража 505842 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
84.890 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-11 Километража 505842 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
84.890 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9350 кг Евро Euro 6 Зафатнина 40.41 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-11 Километража 505842 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
35.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 835000 км Сила
Германија, Lübesse
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-04-29 Километража 454715 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
42.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-04-29 Километража 584416 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2003 Километража 970000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.827 € Со вклучен ДДВ
Камион со церада
Носивост 5850 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 237437 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион фургон
Носивост 2870 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004-03 Километража 363000 км Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
74.851 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 42.31 м³
Година 2020-01 Километража 117103 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 36.6 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2016 Километража 411105 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион со церада
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 880000 км Сила
Германија, Lübbecke
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се