Филтри -

Камиони-цистерни VOLVO од Полска

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни VOLVO од Полска: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко VOLVO FL6 18
5
Контактирајте го продавачот
10.050 € PLN 46.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11300 л
Година 2001 Километража 932198 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за транспорт на гориво VOLVO FH 12    340
14
Контактирајте го продавачот
14.180 € PLN 64.900 PLN
Камион за транспорт на гориво
Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 724000 км Сила
Полска, Gorzyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за сточна храна VOLVO FM 440
24
Контактирајте го продавачот
29.510 € PLN 135.000 PLN
Камион за сточна храна
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 690000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион-цистерна VOLVO FH 12
12
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Камион-цистерна
Зафатнина 17000 л
Година 1999 Километража 282000 км Сила 379 кс
Полска, Opoczno
нови камион за превоз на битумен VOLVO ADR oleje przepracowane
6
Контактирајте го продавачот
60.710 € PLN 277.800 PLN
Камион за превоз на битумен
Носивост 14000 кг Зафатнина 16 м³ Модел Stokota zabudowa asenizacyjna
Година 2020 Километража 2 км Сила
Полска, Elbląg
камион за транспорт на гориво VOLVO FL19 M25
14
Контактирајте го продавачот
14.210 € PLN 65.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 14420 л
Година 2004 Километража 311253 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион за сточна храна VOLVO FH 12 420 DO PRZEWOZU PASZY !!!
11
Контактирајте го продавачот
13.770 € PLN 63.000 PLN
Камион за сточна храна
Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1031000 км Сила 420 кс
Полска, Radom
камион за транспорт на гориво VOLVO FH12
10
Контактирајте го продавачот
14.200 € PLN 64.950 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 1996 Километража 195000 км Сила
Полска, Lublin
камион-цистерна за млеко VOLVO FH 420
8
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 12000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 800000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко VOLVO FE 240
9
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 680000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко VOLVO FL 220
9
Контактирајте го продавачот
14.320 € PLN 65.500 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 10600 л
Година 2004 Километража 645152 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко VOLVO FL220
14
Контактирајте го продавачот
14.210 € PLN 65.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 10600 л
Година 2004 Километража 632752 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко VOLVO FM 410 + приколка
10
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 15511 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 520000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко VOLVO FL 220 FL6
14
Контактирајте го продавачот
13.550 € PLN 62.000 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 10600 л
Година 2003 Километража 576139 км Сила 220 кс
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко VOLVO FL 220
8
Контактирајте го продавачот
14.530 € PLN 66.500 PLN
Камион-цистерна за млеко
Зафатнина 11500 л
Година 2005 Километража 647000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се