Филтри -

Камиони-цистерни SCANIA од Белгија

Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни SCANIA од Белгија: 109 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво SCANIA P270
9
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 622768 км Сила 270 кс
Белгија, Wingene
камион за сточна храна SCANIA P 400 ecovrac/ viefutter/ animal foodcg francais
13
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 17678 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-24 Километража 620140 км Сила 400 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна за млеко SCANIA R420 CITERNE EN INOX 3 COMPARTIMENTS 9500 L
11
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 8700 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09-19 Километража 624000 км Сила 420 кс
Белгија, HARCHIES
камион за транспорт на гориво SCANIA 93M 280   15.000L/ MANUEL/LAME
7
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1 Зафатнина 15000 л Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 450000 км Сила 280 кс
Белгија, Gembloux
камион за сточна храна SCANIA P 380 + ECOVRAC (6 comp.)
5
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за сточна храна
Носивост 17670 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004-12-08 Километража 872312 км Сила 380 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на гориво SCANIA
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 498000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4
Година 2007-05 Километража 318000 км Сила 310 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2005-02 Километража 337000 км Сила 340 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3
Година 2006-08 Километража 525000 км Сила 380 кс
Белгија, 3500 Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA 114
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Сила 380 кс
Белгија
камион-цистерна SCANIA
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 4
Година 2008-06 Километража 399000 км Сила 310 кс
Белгија, Hasselt
камион за транспорт на гориво SCANIA
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 4 Зафатнина 2380 л
Година 2008-06 Километража 399000 км Сила 310 кс
Белгија, Lummen
камион за транспорт на гориво SCANIA P Euro 4
21
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11220 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-12-15 Километража 362320 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво SCANIA P 230 Euro 3
39
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11220 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-02-08 Километража 278154 км Сила 230 кс
Белгија, Hooglede
камион за транспорт на гориво SCANIA 93 260 lames / 15000L
13
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 10200 кг Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-07-30 Километража 660656 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 109 огласа
Прикажи
Претплати се