Филтри -

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ - Бразил

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни MERCEDES-BENZ - Бразил: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
94.122,30 US$ EUR ≈ 89.700 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2016 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
32.721,45 US$ EUR ≈ 31.180 €
Камион-цистерна
Година 2003 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Axor 3340 S 2p (diesel) камион-цистерна MERCEDES-BENZ Axor 3340 S 2p (diesel)
2
Контактирајте го продавачот
43.307,81 US$ EUR ≈ 41.270 €
Камион-цистерна
Година 2006 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1718 2p камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1718 2p камион-цистерна MERCEDES-BENZ 1718 2p
3
Контактирајте го продавачот
56.781,34 US$ EUR ≈ 54.110 €
Камион-цистерна
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна MERCEDES-BENZ Axor 3131 камион-цистерна MERCEDES-BENZ Axor 3131
2
Контактирајте го продавачот
92.389,98 US$ EUR ≈ 88.050 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2016 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
54.856,55 US$ EUR ≈ 52.280 €
Камион-цистерна
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
119.144,58 US$ EUR ≈ 113.500 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2019 Километража 4000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се