Филтри -

Камиони-цистерни IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони-цистерни IVECO: 83 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6600 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16200 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-10-09 Километража Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
камион за транспорт на гас IVECO 150E23 LPG/GAS/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR PUMP+METER+HOSES=16.200LTR
21
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Носивост 6200 кг Евро Euro 1 Зафатнина 16.2 м³ Суспензија пружина/пружина Модел RICOFER 16.200LTR
Година 1996-07-02 Километража 342845 км Сила 230 kW
Холандија, Amstelveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на гориво IVECO MH 260E27 6X2
14
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01-01 Километража 773988 км Сила 270 кс
Холандија, Mook
камион за транспорт на гориво IVECO MH 260E27 6X2
16
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-01-01 Километража 939320 км Сила 270 кс
Холандија, Mook
камион-цистерна IVECO STRALIS 410
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Година 02/2007 Километража 724777 км Сила 410 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион-цистерна за млеко IVECO AD 260 SX 36  Milchsammelwagen
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2013 Километража 727800 км Сила 360 кс
Германија, Sinn
камион за транспорт на гориво IVECO EUROCARGO
8
Контактирајте го продавачот
2.194 € PLN 10.000 PLN
Камион за транспорт на гориво
Година 1994-10-11 Километража 101947 км Сила 116 кс
Полска, Warszawa
камион за превоз на битумен IVECO 260E30 + Bitume + 6x4 steel + MANUAL + pump
62
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Носивост 14000 кг Евро Euro 2
Година 1998-06-01 Километража 271122 км Сила 300 кс
Холандија, Etten-Leur
камион-цистерна IVECO 260S48 Stralis
20
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 338000 км Сила 480 кс
Швајцарија, Regensdorf
камион за превоз на битумен IVECO MH 190E24 BITUMEN - ACMAR
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04-11 Километража 450275 км Сила 240 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на битумен IVECO Stralis AD190S27 4x2 bitumen tank / sprayer 5.5 m3
43
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Носивост 33390 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-19 Километража 451750 км Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
камион за транспорт на гориво IVECO
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 19000 л
Година 2004 Километража 360000 км Сила 430 кс
Белгија, Lummen
камион-цистерна IVECO 260 cisterna PHM
9
Контактирајте го продавачот
16.870 € CZK 436.000 CZK
Камион-цистерна
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион за транспорт на гориво IVECO 49.10 FUEL
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 2100 л Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 103 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион за превоз на битумен IVECO Stralis AD190S27 4x2 bitumen tank / sprayer 5.5 m3
44
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на битумен
Носивост 33390 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-09-22 Километража Сила 270 кс
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се