Филтри -

Камиони за шлепување VOLVO

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

50 огласа: Камиони за шлепување VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
260.000 € Без ДДВ
Носивост 10600 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 07/2019 Километража 106700 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
129.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT16 Макара макара
Година 12/2012 Километража 430000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 635000 км Сила
Романија, Alba Iulia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.770 € PLN 135.000 PLN
Година 2011 Километража 474000 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
34.820 € PLN 157.900 PLN
Носивост 14600 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 180000 км Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
97.800 € Без ДДВ
Носивост 5425 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-02 Километража 155000 км Сила
Норвешка, Skiftenes
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003-09 Километража 420000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
аукција 1.865 € SEK 21.500 SEK
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 903058 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 4.077 € SEK 47.000 SEK
Носивост 3885 кг
Година 2005 Километража 715625 км Сила
Шведска, Arvidsjaur
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Макара макара
Година 1995 Километража 1009620 км Сила
Обединето Кралство, Wisbech
Контактирајте го продавачот
98.850 € Без ДДВ
Носивост 14060 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 446744 км Сила
Холандија, Hulst
Контактирајте го продавачот
аукција 5.638 € SEK 65.000 SEK
Носивост 26000 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 69697 км Сила
Шведска, Torsåker
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-08 Километража 305241 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-08 Километража 305241 км Сила
Германија, Bovenden
камион за шлепување VOLVO FL240 камион за шлепување VOLVO FL240 камион за шлепување VOLVO FL240
3
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR. Макара макара
Година 08/2008 Километража Сила
Бугарија, Ихтиман
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија CO.ME.AR.
Година 2013 Километража Сила
Бугарија, Ихтиман
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража Сила
Бугарија, Ихтиман
Контактирајте го продавачот
84.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел VULCAN NV-50 EURO Макара макара
Година 2002 Километража Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Носивост 13130 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 10/2009 Километража Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2012 Километража 455000 км Сила
Финска, Vantaa
Контактирајте го продавачот
5.953 € PLN 27.000 PLN
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 370000 км Сила
Полска, Kościelec
Контактирајте го продавачот
154.500 € Без ДДВ
Носивост 15600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2010-07-02 Километража 344000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1990-12-03 Километража 4491 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Носивост 3690 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1988 Километража 436795 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се