Филтри -

Камиони за шлепување Ford

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони за шлепување Ford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 9.723 € SEK 115.500 SEK
Носивост 1275 кг
Година 2016 Километража 192053 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Носивост 1890 кг Евро Euro 5
Година 2015-11-16 Километража 476295 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
110.200 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 50000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 920 кг
Година 1996 Километража Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 1010 кг
Година 1996 Километража 122257 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.830 €
Година 2006 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 4
Година 07/1991 Километража 700000 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Макара макара
Година 07/2023 Километража 10 км Сила
Франција, ESTILLAC
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 07/2023 Километража 10 км Сила
Франција, ESTILLAC
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се