Филтри -

Камиони Scania од Европа

Резултати од пребарување: 2831 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2831 огласа: Камиони Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14610 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 100000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
77.530 € PLN 329.900 PLN
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 285641 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
73.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12440 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 280000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион кипер
Носивост 17150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 440000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 1998 Километража 1454440 км Сила
Холандија, Lemelerveld
камион-шасија Scania R124.360
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2002 Километража 1000000 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1102092 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14610 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 100000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража 679963 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 965963 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.490 € SEK 109.900 SEK
Камион рол кипер
Година Километража 1044801 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
9.490 € SEK 109.900 SEK
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
7.771 € SEK 90.000 SEK
Камион-шасија
Година Километража 950000 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
4.317 € SEK 50.000 SEK
Камион-шасија
Година Километража 750000 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
43.460,48 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 44000 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 530000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 269026 км Сила
Чехија, Nučice
камион рол кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania G500XT
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania P400
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania P410
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2831 огласа
Прикажи
Претплати се