Филтри -

Камиони Volvo од Европа

Резултати од пребарување: 3278 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3278 огласа: Камиони Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.470 € GBP 23.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 816228 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.774 € GBP 8.450 GBP
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 1582001 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.774 € GBP 8.450 GBP
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 1584150 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година 2013 Километража 414430 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17594 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2016 Километража 248808 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8670 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2011 Километража 451200 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07-19 Километража 650000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 22000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-12 Километража 1222295 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година 2012-02 Километража 1300116 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5 Зафатнина 16.009 м³
Година 2008-01 Километража 997014 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Носивост 15887 кг Евро Euro 3
Година 2005-07 Километража 1509042 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-17 Километража 515000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
аукција 104,10 € SEK 1.200 SEK
Камион рол кипер
Носивост 13450 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 302630 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 1087000 км Сила
Данска, Kolding
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 115976 км Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
58.010 € SEK 669.000 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 10360 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.63 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 563806 км Сила
Шведска, Västmanland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.000 € PLN 199.000 PLN
Камион кипер
Година 03/2009 Километража 278000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-22 Километража 1077938 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.370 € GBP 16.750 GBP
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 323164 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
13 години на Autoline
камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2018 Километража 6000 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule камион кипер Volvo A30G Tombereau Articule
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2019 Километража 3500 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2017 Километража 6250 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule камион кипер Volvo A25G Tombereau Articule
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2017 Километража 4300 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 940000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3278 огласа
Прикажи
Претплати се