Филтри -

Камиони Isuzu од Европа

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

45 огласа: Камиони Isuzu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.440 € GBP 8.950 GBP
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 433336 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Година 2018 Километража 246399 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Година 2018 Километража 227390 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1725 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 82369 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01 Километража 700000 км Сила
Португалија
камион со рамна платформа Isuzu GRAFTER N35.125 камион со рамна платформа Isuzu GRAFTER N35.125 камион со рамна платформа Isuzu GRAFTER N35.125
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2021-09-01 Километража 50034 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
45.710 € PLN 198.000 PLN
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 113000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
9.812 € PLN 42.500 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 3950 кг
Година 2007 Километража 340000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 218038 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Камион-шасија
Година 1985-05 Километража 200000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2018 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Грција, Σινδοσ Θεσσαλονικη
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 2500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 10 км Сила
Италија, Padua
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 228000 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 11/2023 Километража Сила
Италија, Foiano della Chiana
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 2000-06-08 Километража 823000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2001-11-13 Километража 777000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион-ладилник
Носивост 4190 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 140746 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион кипер
Носивост 3501 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 370000 км Сила
Романија, Blejoi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1988-11-22 Километража 481000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се