Филтри -

Камиони Mitsubishi од Европа

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

119 огласа: Камиони Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 129000 км Сила
Германија, Friedberg
камион со завеса Mitsubishi Canter
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година Километража 93276 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 6.62 м³
Година 11/2022 Километража 100 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2001 Километража 170000 км Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Носивост 2320 кг Евро Euro 3 Зафатнина 2.17 м³
Година 2008 Километража 61540 км Сила
Германија, Sottrum
камион кипер Mitsubishi Canter 6C15
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.650 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1985 Километража 206090 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.260 € PLN 228.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Камион фургон
Носивост 3490 кг Евро Euro 5
Година 2013-08-12 Километража 175585 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 342114 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2017 Километража 172764 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража Сила
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
11.880 € PLN 55.000 PLN
Камион кипер
Година 2011 Километража 73000 км Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 99.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 4475 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 132674 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
17.180 € PLN 79.500 PLN
Камион-ладилник
Носивост 8550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
12.210 € PLN 56.500 PLN
Камион фургон
Носивост 3570 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 353227 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 99.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 108147 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
камион кипер Mitsubishi 7C15
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 4150 кг Евро Euro 4
Година 2007-06 Километража 224061 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 330000 км Сила
Полска, Zielona Góra
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 29.52 м³
Година 2016 Километража 353227 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.039 € GBP 6.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2015-08 Километража 305843 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2018 Километража 86000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
аукција 12.230 € SEK 141.000 SEK
Камион фургон
Носивост 13458 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Värnamo
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 4.56 м³
Година 2023-09 Километража 10 км Сила
Германија, Schöpstal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се