Филтри -

Камиони-ладилници Scania од Европа

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

162 огласа: Камиони-ладилници Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-01 Километража 1524000 км Сила
Норвешка, Langhus
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 795243 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2009 Километража 447000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2012 Километража 428000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2009 Километража 351000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 420000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража 472000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2010 Километража 274000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2011 Километража 442800 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 12650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 41 м³
Година 2010-02 Километража 803720 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Носивост 7495 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³
Година 2015-05 Километража 729662 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 600000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 548354 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 41.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 213551 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Носивост 9063 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-01 Километража 727776 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 6395 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51274 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-07-07 Километража 1119000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 100000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.450 € GBP 14.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Носивост 8055 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1000465 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
40.900 €
Носивост 12225 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 631000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 12550 кг
Година 2000 Километража Сила
Полска, Ozorków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2007 Километража 674000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 1059553 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се