Филтри -

Камиони GINAF од Европа

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

74 огласа: Камиони GINAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 01/2007 Километража 257500 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 28720 кг Евро Euro 2 Модел 35 t
Година 2000 Километража 639104 км Сила
Шпанија, Sevilla
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 25400 кг Евро Euro 3
Година 2002-08-02 Километража 1177111 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26590 кг Евро Euro 5
Година 2008-06-19 Километража 627541 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26670 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 599792 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24665 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 762698 км Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Година 2013-01-01 Километража 645 км Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27490 кг Евро Euro 2
Година 06/2000 Километража 573552 км Сила
Холандија, Son en Breugel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29300 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 689000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 11120 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 147892 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 20034 кг Евро Euro 1
Година 1992-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Носивост 30520 кг Евро Euro 5
Година 2008-03-25 Километража 961000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
167.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 70000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³
Година 01/2018 Километража 20000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 27750 кг Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 806000 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21540 кг Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 627000 км Сила
Холандија, OLDEBROEK
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30650 кг Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 807192 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 27760 кг Евро Euro 5
Година 2007-08-10 Километража 812717 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24390 кг Евро Euro 5
Година 03/2007 Километража 775374 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 29870 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 462800 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
167.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 70000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³
Година 01/2018 Километража 20000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-контејнер
Носивост 16150 кг Евро Euro 5
Година 01/2007 Километража 495000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30540 кг Евро Euro 5
Година 2008-03-01 Километража 751528 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 23825 кг Евро Euro 5
Година 2010-01-08 Километража 435967 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23194 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 641000 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 23000 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 760729 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се