Филтри -

Камиони DAF од Европа

Резултати од пребарување: 2002 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2002 огласа: Камиони DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.640 € PLN 330.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 600000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 20000 кг
Година 2000 Километража 338582 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
8.164 € GBP 7.250 GBP
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 450927 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.570 € PLN 88.000 PLN
Камион со церада
Носивост 5579 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 860000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2002 Километража 405809 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2002 Километража 272284 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
камион за транспорт на возила DAF LF45.150
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7875 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 212591 км Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5790 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 226000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1987 Километража 340000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 740000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.28 м³
Година 2012-07 Километража 433052 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
82.800 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14440 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10.52 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Heuser
Година 2018-07 Километража 218789 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16810 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-12 Километража 564274 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
172.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража 4207 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 14351 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 582000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 33.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 433251 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
45.804 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 444175 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
DAF CF65
15 ч.
7.264 € GBP 6.450 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2007-11 Километража 926495 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Година 2017 Километража 338927 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2015 Километража 505736 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2019 Километража 259789 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2016 Километража 276524 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2005 Километража 510000 км Сила
Полска, Sanniki
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2002 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се