Филтри -

Камиони IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 2458 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2458 огласа: Камиони IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.490 € PLN 195.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 4895 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 320000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1989 Километража 542132 км Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 05/1990 Километража Сила
Полска, Złotow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 1682000000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 370000 км Сила
Чехија, Kolín
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 11/2000 Километража 313366 км Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 45.78 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-12 Километража 139000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година Километража 120000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 9800 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1999 Километража 502000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2022 Километража 11 км Сила
Чехија, POHOŘELICE
Контактирајте го продавачот
93.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража 11 км Сила
Чехија, POHOŘELICE
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08 Километража 483000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 12521 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража 227680 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
104.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2022 Километража 1 км Сила
Чехија, POHOŘELICE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Носивост 12381 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2015 Километража 293867 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2022 Километража 1 км Сила
Чехија, POHOŘELICE
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 2010-05 Километража 126000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Камион фургон
Година 01/2014 Километража 391066 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
35.940 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2018-10-01 Километража 88009 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.210 € PLN 236.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел HZ6
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
45.420 € PLN 213.500 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 6 Модел BR-4
Година 2022 Километража 20 км Сила
Полска, Słupsk
Контактирајте го продавачот
84.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 2022 Километража 500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/1995 Километража 305472 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
27.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016-04-15 Километража 257743 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 177000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
8.622 € GBP 7.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 357179 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2458 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се