Филтри -

Камиони Volkswagen од Европа

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

52 огласа: Камиони Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2019 Километража 128013 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2019 Километража 175849 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.360 € HUF 6.500.000 HUF
Камион кипер
Година 2010 Километража 111111 км Сила
Унгарија, Solt
Контактирајте го продавачот
3.775 € HUF 1.500.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража 250 км Сила
Унгарија, Solt
Контактирајте го продавачот
36.890 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 3.51 м³
Година 2023 Километража 100 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 09/2011 Километража 256161 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 09/2011 Километража 256161 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
RB Trading International
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Возило за транспорт на живина
Носивост 1168 кг Зафатнина 2461 м³
Година 09/2008 Километража 662855 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 1265 кг Евро Euro 6
Година 2018-05-07 Километража 189722 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2350 кг Евро Euro 6
Година 2018-10-18 Километража 300651 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
аукција 2.188 € SEK 24.500 SEK
Камион за шлепување
Носивост 1410 кг
Година 1998 Километража 213001 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2021-02-19 Километража 77000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 294116 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
27.700 € PLN 119.700 PLN
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Носивост 3010 кг Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2009-02 Километража 362000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 11/2018 Километража 278000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион со рамна платформа
Зафатнина 10.33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/1996 Километража 178038 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1410 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.62 м³
Година 2017 Километража 132900 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 800 кг Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 185491 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2590 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 587000 км Сила
Чехија, Choceň
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 221600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 221600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 2085 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.08 м³
Година 2012-08 Километража 312000 км Сила
Германија, Cloppenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи