Филтри -

Камиони Tatra од Европа

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

67 огласа: Камиони Tatra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.470 € CZK 950.000 CZK
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
33.490 € CZK 849.000 CZK
Камион кипер
Година 2004 Километража 304000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер Tatra 815
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1990 Километража 91379 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 11040 кг Евро Euro 1 Зафатнина 12000 л Суспензија пружина/пружина
Година 12/1989 Километража 46345 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
37.430 € CZK 949.000 CZK
Камион со рамна платформа
Носивост 14350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 151495 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
46.540 € CZK 1.180.000 CZK
Камион кипер
Носивост 17800 кг
Година 2007 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
77.310 € CZK 1.960.000 CZK
Камион кипер
Година 2002-07 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
29.980 € CZK 760.000 CZK
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
18.730 € CZK 475.000 CZK
Камион кипер
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
26.820 € CZK 680.000 CZK
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
154.900 €
Камион кипер
Година 06/2019 Километража 176123 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
15.340 € CZK 389.000 CZK
Камион-цистерна
Година 1986 Километража 85000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1987 Километража 495742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 19 м³
Година Километража Сила
Словачка, Veľké Raškovce
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 12500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-05 Километража 220500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 01/1989 Километража 967098 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
26.400 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 11000 л
Година 1985 Километража 12471 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.500 €
Камион кипер
Година 2006 Километража 331000 км Сила
Полска, Somianka
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион за шлепување
Носивост 4140 кг
Година 1984 Километража 14766 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 10000 кг
Година 1990 Километража 8013 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2000-09 Километража 382288 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2000-09 Километража 382288 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 11 м³
Година 1/1985 Километража 15825 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се