Филтри -

Камиони FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони FIAT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2018 Километража 30274 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4900 кг
Година 1972 Километража 286539 км Сила
Италија, Cuneo
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион кипер
Година 1980 Километража Сила
Италија, Ronco All'Adige
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.300 € PLN 74.800 PLN
Камион со церада
Носивост 940 кг
Година 2017 Километража 256000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 4520 кг
Година Километража 360000 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција 15.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 930 кг
Година 2018-02-05 Километража 42613 км Сила
Германија, Kalkar
камион кипер FIAT 60 F10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 2700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 9850 кг
Година 1980 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион кипер FIAT 130 NC камион кипер FIAT 130 NC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 1295 кг
Година 2000 Километража 176654 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 6000 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Зафатнина 14.62 м³
Година 2007 Километража 400199 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 1900 кг Евро Euro 1 Зафатнина 4156 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1963 Километража 79670 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1967 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 12/2018 Километража 314000 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 123000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
11.750 €
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража 10 км Сила
Холандија, Monster
камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 1200 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион кипер FIAT DUCATO 130
1
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017-09 Километража 76067 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
1.700 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 495 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 236500 км Сила
Романија, Blejoi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2009 Километража 109000 км Сила
Шпанија, Ourense
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се