Филтри -

Камиони фургони Scania од Европа

Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

200 огласа: Камиони фургони Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Носивост 14220 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 1209280 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9750 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 458000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража 912000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 329575 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 290000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008-07 Километража 737862 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 449000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 7305 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 469927 км Сила
Австрија, Schleifen
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 63.000 PLN
Носивост 18000 кг
Година 2013 Километража 281000 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
аукција 11.660 € SEK 134.500 SEK
Носивост 15260 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 561079 км Сила
Шведска, Gothenburg
аукција 10.410 € SEK 120.000 SEK
Носивост 11660 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 1281256 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција 1.908 € SEK 22.000 SEK
Носивост 13460 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1206098 км Сила
Шведска, Timrå
аукција 537,60 € SEK 6.200 SEK
Носивост 13180 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 18215 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-03-13 Километража 121000 км Сила
Холандија, Heteren
аукција 6.417 € SEK 74.000 SEK
Носивост 8400 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 430733 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Носивост 9049 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-10-02 Километража 261364 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 12095 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 733477 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
21.610 € PLN 100.000 PLN
Носивост 10000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 505000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 12095 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 733477 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 8650 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1243609 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
18.640 € SEK 215.000 SEK
Носивост 13250 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1208488 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 10140 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 925047 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
аукција 13.010 € SEK 150.000 SEK
Носивост 14410 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 216568 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
4.321 € PLN 20.000 PLN
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1999 Километража 1223970 км Сила
Полска, 05-250
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Претплати се