Филтри -

Камиони Mercedes-Benz од Европа

Резултати од пребарување: 5192 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5192 огласа: Камиони Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
52.940 € PLN 245.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 14490 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 800000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 41000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 988000 км Сила
Полска, Dzierżoniów
Marek Saliński
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 04/1983 Километража 254685 км Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11900 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 510153 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10180 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2008 Километража 255197 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 12540 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2018 Километража 365941 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 7420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2017 Километража 269346 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 3040 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2008 Километража 347328 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 16015 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2021 Километража 73611 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20020 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2017 Километража 213892 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 8318 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2016 Километража 223465 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 14365 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2020 Километража 127850 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2010 Километража 538829 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 12572 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2016 Километража 253891 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 13.92 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17400 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2005 Километража 601432 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 10550 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2020 Километража 33770 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 886167 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7700 кг
Година 2016 Километража 73415 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-автобус
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 1153400 км Сила
Полска, Człopa
Контактирајте го продавачот
100 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 700000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
199.400 € SEK 2.300.000 SEK
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2023-09 Километража Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 14380 кг Евро Euro 6
Година 2018-09 Километража 677500 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
85.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 41 м³
Година 2022-04 Километража 80370 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 07/2005 Километража 171000 км Сила
Франција, Pont du Chateau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6 Зафатнина 12850 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-05 Километража 480781 км Сила
Германија, Langgöns
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5192 огласа
Прикажи
Претплати се