Филтри -

Камиони Nissan од Европа

Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

102 огласа: Камиони Nissan

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија Nissan CABSTAR 110E
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-11-28 Километража 151310 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 285000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6045 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-18 Километража 71289 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион фургон
Година 05/2006 Километража 1 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион фургон
Година 03/2009 Километража 1 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-11-28 Километража 151310 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.200 € PLN 43.500 PLN
Камион кипер
Носивост 4800 кг
Година 1999 Километража 192000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
10.430 € PLN 44.500 PLN
Камион кипер
Носивост 9000 кг
Година 1999 Километража 192000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
9.261 € PLN 39.500 PLN
Камион фургон
Носивост 900 кг
Година 2006 Километража 288000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
5.979 € PLN 25.500 PLN
Камион фургон
Година 2004 Километража 346000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
3.869 € PLN 16.500 PLN
Камион за сладолед
Носивост 2200 кг
Година 1999 Километража 290000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2003-09-01 Километража 454000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 1405 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 180731 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 1405 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 180731 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 345000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Година 05/1999 Километража Сила
Италија, Marotta
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2016 Километража 82058 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Камион за шлепување
Евро Euro 2
Година 2001 Километража Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража 410000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2014 Километража 225400 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 1100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2018 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.497 €
Камион фургон
Носивост 720 кг Евро Euro 3
Година 2004-03-24 Километража 239222 км Сила
Холандија, Doornspijk
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 102 огласа
Прикажи
Претплати се