Филтри -

Камиони со церада Scania од Европа

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

56 огласа: Камиони со церада Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1100 км Сила
Чехија, Оломоуц
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 3
Година 07/2002 Километража 870000 км Сила
Италија, PARMA
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2012-07 Километража 736000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 611000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-08 Километража 912000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 02/2008 Километража 1268548 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 08/2007 Километража 838442 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 469000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
20.030 € PLN 92.000 PLN
Година 2008 Километража 820000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
40.720 € PLN 187.000 PLN
Година 2017 Километража 780000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
38.110 € PLN 175.000 PLN
Година 2015 Километража 339000 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001-11 Километража 607570 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 405500 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2008 Километража 247097 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2008 Километража 325000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2013 Километража 590348 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2010 Километража 365000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
55.940 € PLN 256.900 PLN
Носивост 7229 кг Евро Euro 6 Зафатнина 60 м³
Година 2018 Километража 545000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
65.300 € PLN 299.900 PLN
Носивост 7229 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 445000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 386000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 19600 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-04-28 Километража 1499065 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
85.450,42 € Без ДДВ
Носивост 14720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 297876 км Сила
Германија, Ludwigsfelde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14500 кг
Година 2015-08 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 578757 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража Сила
Португалија, Fátima
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се