Филтри -

Камиони Mitsubishi Fuso од Европа

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

119 огласа: Камиони Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година Километража 21 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 11/2022 Километража 120 км Сила
Полска, Szczecin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2750 кг Зафатнина 5.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража 74300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Камион со кука за подигање товар
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 22 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 28 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3480 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-08 Километража 24 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
22.120 € GBP 18.950 GBP
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019-05 Километража 125991 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 2980 кг
Година 2020 Километража 36139 км Сила
Норвешка, Sem
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3955 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023-02 Километража 1108 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
57.440 € PLN 245.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
50.410 € PLN 215.000 PLN
Камион кипер
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5.04 м³
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.528 € GBP 6.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 295426 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.528 € GBP 6.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 287840 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 10 км Сила
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
56.690 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 18.52 м³
Година 2023 Километража 200 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-05 Километража 120000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso Canter 7C18 *crane HMF 635 *ONLY 115tkm *PLATFORM 5.50m камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso Canter 7C18 *crane HMF 635 *ONLY 115tkm *PLATFORM 5.50m камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso Canter 7C18 *crane HMF 635 *ONLY 115tkm *PLATFORM 5.50m
3
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2545 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-05 Километража 115000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.04 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 284000 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2009 Километража 312000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
34.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 29.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2021 Километража 129900 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3540 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.7 м³
Година 11/2019 Километража 131631 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција 85,96 € NOK 1.000 NOK
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража 29579 км Сила
Норвешка, Nordre Follo
камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso камион со рамна платформа Mitsubishi Fuso
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Португалија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се