Филтри -

Камиони за шлепување SCANIA

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за шлепување SCANIA: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување SCANIA 112M MET KRAAN EN LIER
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1985 Километража 787465 км Сила
Холандија, Meerkerk
камион за шлепување SCANIA P320 tow truck
47
Контактирајте го продавачот
130.500 €
Носивост 8400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 289380 км Сила 320 кс
Норвешка, Tiller
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување SCANIA P 340 LB
29
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 705459 км Сила 340 кс
Германија, Saarlouis
камион за шлепување SCANIA 124 L
10
Контактирајте го продавачот
19.480 € PLN 89.000 PLN
Година 1998 Километража 870000 км Сила 4000 кс
Полска, Staszów
камион за шлепување SCANIA R560 LA6x2HNA "Rescue Truck, Triple K True Tilt"
30
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Носивост 17725 кг Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 735000 км Сила 560 кс
Холандија, Ravenstein
камион за шлепување SCANIA 82 w / anolite build & crane
50
Контактирајте го продавачот
7.642 €
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 456927 км Сила
Норвешка, Tiller
камион за шлепување SCANIA P113
29
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 775600 км Сила 360 кс
Естонија, Tallin
камион за шлепување SCANIA T112 Bro tow truck
51
Контактирајте го продавачот
31.827 €
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1982 Километража 602863 км Сила 305 кс
Норвешка, Tiller
камион за шлепување SCANIA
27
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1988 Километража Сила
Естонија, Tallinn
камион за шлепување SCANIA
13
Контактирајте го продавачот
26.260 € PLN 120.000 PLN
Година Километража Сила
Полска, Świebodzin
камион за шлепување SCANIA R 420 B 8X2*6 oprijtruck met Hmf 1880 kraan
14
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18590 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Wijchen
камион за шлепување SCANIA 4-series 144  Vehicle for sale
7
Контактирајте го продавачот
84.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража Сила
Естонија, Tallin
камион за шлепување SCANIA 94D.220
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 10970 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-03-09 Километража 506274 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување SCANIA 112
6
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 11575 кг
Година 10/1981 Километража Сила
Данска, Brønderslev
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се