Филтри -

Камиони Avia

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони Avia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 5200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2001 Километража 331094 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
790 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 01/1990 Километража 8772 км Сила
Словачка, Levice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.259 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4230 кг Зафатнина 3922 м³
Година 2003 Километража 667285 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3470 кг Евро Euro 2 Зафатнина 32.12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 353365 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
390 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Зафатнина 3.1 м³
Година Километража 83440 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Воен камион
Година 01/1991 Километража 52850 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
490 €
Камион-автобус
Година 1989 Километража Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Воен камион
Година 1989 Километража 53958 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
10.379,10 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2001 Километража 390731 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
14.399 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 310000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1984 Километража 66999 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5120 кг Евро Euro 3
Година 2004-06 Километража 448300 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.769 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 586000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 5/2002 Километража 474956 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2002 Километража 261000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1992 Километража Сила
Словачка, Levice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се