Филтри -

Камиони фургони Avia

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони фургони Avia

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони фургони"

Контактирајте го продавачот
аукција 2.670 € SEK 30.000 SEK
Носивост 14090 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 921522 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-11-17 Километража 738565 км Сила
Шпанија, Los Yébenes
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.156 € GBP 4.350 GBP
Година 2006 Километража 63419 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
16.740 € GBP 14.130 GBP
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 291588 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
4.830 € GBP 4.075 GBP
Година 2012 Километража 198313 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 2325 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01-10 Километража 329000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 37.7 м³
Година 2003-07-10 Километража 721000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Носивост 7740 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 531515 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 635 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража 329473 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 06/2016 Километража 405091 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 287030 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Носивост 13810 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 500740 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2018 Километража 144890 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
аукција 1.082 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража 358523 км Сила
Франција
аукција 320,40 € SEK 3.600 SEK
Носивост 7830 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 2310 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.78 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 191737 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 313168 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 290906 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 2227 кг Евро Euro 6
Година 06/2019 Километража 119807 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Носивост 7903 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 362498 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.110 € CZK 299.000 CZK
Година 2011 Километража 695000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Носивост 8725 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2017 Километража 253794 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 4160 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-11-22 Километража 561982 км Сила
Холандија, Kessel
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи