Филтри -

Камиони-ладилници Avia

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Камиони-ладилници Avia

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
4.390 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-04-09 Километража 959000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
3.259 € Без ДДВ
Носивост 4230 кг Зафатнина 3922 м³
Година 2003 Километража 667285 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany

Други марки во делот "Камиони-ладилници"

Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Носивост 9460 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 844000 км Сила
Холандија, Meerkerk (A27, exit 25)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 9280 кг Евро Euro 5
Година 08/2008 Километража 971854 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Носивост 9420 кг Евро Euro 5
Година 02/2012 Километража 818296 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 242000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Евро Euro 6
Година 06/2015 Километража 338782 км Сила
Белгија, Asse
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 03/2015 Километража 354534 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 4340 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2007 Километража 416548 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 06/2017 Километража 205000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2015 Километража 161000 км Сила
Шпанија, Lucena City
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи