Филтри -

Камиони со церада Avia

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони со церада Avia

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Носивост 3470 кг Евро Euro 2 Зафатнина 32.12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 353365 км Сила
Чехија, Strančice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се