Филтри -

Камиони-ладилници SCANIA

Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

128 огласа: Камиони-ладилници SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража 816018 км Сила
Унгарија
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Носивост 14425 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 347799 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50.47 м³
Година 2008 Километража 465000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
54.770 € PLN 245.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 686000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13185 кг Суспензија пружина/пружина
Година 12/2013 Километража 204240 км Сила
Шпанија, Vilamalla (Gerona)
Контактирајте го продавачот
14.770 € GBP 12.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
аукција 9.191 € SEK 107.000 SEK
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 819206 км Сила
Шведска, Värnamo
аукција 8,59 € SEK 100 SEK
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 13206800 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 9050 кг Евро Euro 5
Година 2011-06-01 Километража 530766 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Носивост 20220 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 677524 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13500 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 591851 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 12600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 51.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2006 Километража 1770000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Носивост 12560 кг Евро Euro 5 Зафатнина 63.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2011 Километража 497000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
17.177 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 406446 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 6930 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1273680 км Сила
Холандија, VELDDRIEL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 16900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 56.61 м³
Година 11/2004 Километража 1770000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Носивост 13640 кг Евро Euro 5
Година 2014-02-01 Километража 233419 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8870 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 795000 км Сила
Полска, Witowice
камион-ладилник SCANIA P 280 BL/Thermoking-V700/6x2,LBW,Lenk,Standklima
1
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Носивост 23735 кг Евро Euro 4
Година 2012-01 Километража 662000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Носивост 12925 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 909295 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Носивост 13365 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 471538 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
16.430 € PLN 73.500 PLN
Носивост 14500 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1097411 км Сила
Полска, Mniów
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Носивост 13295 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-09 Километража 1151233 км Сила
Холандија, Rijnsburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се