Камион кипер IVECO Daily 35C13 bena basculabila

камион кипер IVECO Daily 35C13 bena basculabila
Фотографија: камион кипер IVECO Daily 35C13 bena basculabila
1/7
€ 27.608
Бруто цена
€ 23.200
Нето цена
≈ US$ 26.692
Марка IVECO
Тип камион кипер
Прва регистрација 2016-03
Километража 33419 км
Вкупна тежина 3500 кг
Локација Романија Pantelimon (IF)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот D557901
Каросерија
Резервно тркало
Мотор
Сила 125 кс (92 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 5
Партикуларен филтер
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Меѓуоскино растојание 3450 мм
Сопирачки
EBD
Кабина
Клима уред
Темпомат
Греач за седишта
Авто радио CD, MP-3
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Ограничувач на брзина
L-пакет
Опис
VIN ZCFC235920D557901
Боја бел
Дополнителни информации: германски
Fuel tank: 90l
Quality seal: OK Trucks Premium
a/c: a/c
delivery date: 10.09.2018
interior type: fabric
airbag: driver airbags
emission test: 00.0000
Manual
Seats Fabric
Leaf suspension
1 x Airbag
Comfortable driver seat
Hydraulically damped driver seat
Driver's armrest
Heated drivers seat
Passenger bench
Mobile phone preparation Bluetooth
Driver's lumbar support
Electr. and heated rear view mirrors
Central locking with remote control
Tinted glass
Daytime running lights
HA - i5.14
13 PIN DIN ELE/SOCK
Wheel base 3.450
Erori ?i modific?ri rezervate
esp
cabin
bluetooth
speakerphone
tuner
daytime running lights
roadworthy
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Контакти IVECO România
Испрати порака
captcha
Слични огласи