Поставете оглас

Можеби ќе ве интересира

камион влекач DAF XF 460 FT DAF XF 460 FT 26.000 € Камион влекач 2015 950000 км Полска, Częstochowa
камион влекач VOLVO FH VOLVO FH 76.310 € Камион влекач 2016 331267 км Полска, Kartuzy
мал фургон FIAT Fiorino FIAT Fiorino 5.080 € Мал фургон 2018 169000 км Полска, Skępe