Autoline » INGCONSULT
4.2
18 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
18

INGCONSULT

ВО ВРСКА СО КОМПАНИЈАТА

 

Инжконсулт е компанија со долгогодишно искуство во продажба и сервисирање на квалитетна опрема по конкурентни цени.

Нашиот асортиман на производи се состои од три главни групи: градежна, рударска и магацинска опрема.
Во градежната опрема се вклучени булдожери, предни натоварувачи, греjдери, багери, мини багери, мини предни натоварувачи, специјализирани машини за изградба на патишта и одржување на патишта (фугирање, банкет, ровови, песочни плочи, снежни плугови, машини за мелење на патишта, машини за фрлање), бетонски основи и бетонски основи , инсталации за битуменски емулзии, инсталации за дробење и сито, итн.

Рударските машини вклучуваат специјализирани машини за подземна рударство и машини со отворена јама.

Опремата за ракување со материјали се состои од вилушкари, гасни камиони, електрични камиони, полначи, собирачи на нарачки, електрични камиони за палети, специјализирана опрема за чистење на затворен и надворешен простор, системи за полици и друго.

Постојано го прошируваме деловниот обем да биде што е можно пофлексибилен и корисен за нашите клиенти.

Производителите со кои работиме се светски познати брендови и нудат загарантиран квалитет и конкурентни цени.

За потребите на нашите клиенти, имаме канцеларии во Скопје и Бугарија (Софија, Варна, Пловдив) и опремени групи за мобилни услуги и магацин за резервни делови.

 

 

Детали
Контакти
Во продажба: 13 огласа
Georgi GEORGIEV
Georgi GEORGIEV
Јазици: бугарски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+359 88 459... Прикажи +359 88 459 9668
Адреса
Бугарија, София, бул. Ботевградско шосе 272
Локално време на дилерот: 15:31 (EEST)
Бугарија, 1839, София, бул. „Ботевградско шосе“, 272
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи INGCONSULT

13 огласа: Резултати од пребарување

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
25.000 €
Машина за ивичници
2020
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
асфалтерка Franex F392 асфалтерка Franex F392 асфалтерка Franex F392
3
22.000 € Без ДДВ
Асфалтерка
1990
175 kW (238 кс)
дизел
Оскина конфигурација 4x4
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Утоварна лопата
2022
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Корпа за багер
2022
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Корпа за багер
2006
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
2021
30.21 kW (41.1 кс)
дизел
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
2018
300 kW (408 кс)
дизел
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
2023
15.36 kW (20.9 кс)
дизел
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
11.120 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
електро
Бугарија
Контактирајте го продавачот
10.330 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
електро
Бугарија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
2016
дизел
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS вилушкар на три тркала EP Equipment ES20-20RAS
3
7.945 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Машина за обележување на патишта
2020
електро
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот