Autoline » Kon-Turksan Trailer
5.0
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

Kon-Turksan Trailer

Контакти
Во продажба: 7 огласа
4 години на Autoline
North Macedonia branch: Kaj Bekim
North Macedonia branch: Kaj Bekim
Јазици: македонски, турски, англиски
+389 70 22... Прикажи +389 70 223 717
Mustafa
Mustafa
Јазици: турски
+90 332 357... Прикажи +90 332 357 73 73
+90 532 705... Прикажи +90 532 705 35 89
+90 533 047... Прикажи +90 533 047 13 05
Адреса
Турција, Karatay Konya, Büsan org san bölgesi Fevzi çakmak Mah 10646 sok No 11
Локално време на дилерот: 16:23 (+03)
Северна Македонија, Omnitile Ul rudnichka Salon za plochki
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Kon-Turksan Trailer

7 огласа: Резултати од пребарување

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
84.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
2024
Носивост 60 кг Зафатнина 64 м³ Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 8000 кг Оски 6
Турција, Karatay Konya
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Полуприколка за превоз на контејнери
2024
Носивост 28000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4800 кг Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
2024
Носивост 75000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 11500 кг Оски 6
Турција
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Полуприколка кипер
2023
Носивост 60000 кг Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски Нето тежина 8500 кг Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Полуприколка фургон
2023
Носивост 54000 кг Зафатнина 95.37 м³ Суспензија хидраулично Нето тежина 9500 кг Оски 3
Турција
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
2024
Носивост 72000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 13750 кг Оски 4
Турција, Karatay Konya
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
2024
Носивост 84000 кг Нето тежина 14500 кг Оски 5
Турција, Karatay Konya
Контактирајте го продавачот