Можеби ќе ве интересира
Затвори
MERCEDES-BENZ ATEGO 12 22
MERCEDES-BENZ ATEGO 12 22
цена на барање
MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22
MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22
цена на барање
MERCEDES-BENZ 1224. 12 TON. 18 PALETS
MERCEDES-BENZ 1224. 12 TON. 18 PALETS
25.500 €
MERCEDES-BENZ Actros 1841 E5
MERCEDES-BENZ Actros 1841 E5
цена на барање
MERCEDES-BENZ ATEGO 816
MERCEDES-BENZ ATEGO 816
цена на барање
MERCEDES-BENZ 1824. 18 TON. 18 PALETS
MERCEDES-BENZ 1824. 18 TON. 18 PALETS
25.500 €

Камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1844 MP3

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1844 MP3
Тип камион фургон
Година на производство 03/2010
Километража 530541 км
Локација Шпанија CARMONA (SEVILLA)
Датум на објавување апр 17, 2021
Каталошки број на продавачот FURGON-081
PDF
Мотор
Сила 440 кс (323 kW)
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
ABS
EBS
Кабина
Место за спиење 2
Клима уред
Пневматски седишта
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Централна брава
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Mercedes-Benz Actros 1844 MP3 E5 Retardador Aire acondicionado LBW AHK--
Primera matriculación 09/2010--
530.541 km--
diésel--
320 kW (435 CV)--
automático--
correo electrónico--
Estacionar vehículoPara presionarRecomendar--
Número de vehículo: 3763--
Más datos técnicos--
Clase de emisión5 eurospeso máximo permitido18.000 kilogramosAire acondicionadoaire acondicionadocolorgrisejes2Espacios de europalet18Fórmula de la rueda4x2Volumen de carga48 m³Longitud del espacio de carga7.200 milímetrosAncho del espacio de carga2.480 milímetrosAltura del espacio de carga2700 milímetrosTaxiTransporte de larga distancia
Mobiliario--
SECCIÓN--
EBS--
Plataforma elevadora--
Retardador / Intarder--
Chequera mantenida--
Calefacción auxiliar--
Control de crucero--
Descripcion del vehiculo--
-----------------------------------
Mas Camiones en nuestra web: покажи контакти
------------------------------------
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 12 22 MERCEDES-BENZ ATEGO 12 22 цена на барање Камион фургон 03/2011 295000 км Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22 MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22 цена на барање Камион фургон 03/2012 410000 км Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 816 MERCEDES-BENZ ATEGO 816 цена на барање Камион фургон 2011-03 250000 км Шпанија, Abaran