Камион фургон IVECO Daily 50C13

PDF
PDF
4.900 €
Нето цена
5.831 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел Daily 50C13
Тип камион фургон
Година на производство 10/2001
Километража 259844 км
Зафатнина 22.25 м³
Нето тежина 3050 кг
Вкупна тежина 5200 кг
Локација Словачка Levice
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID EU30122
Каросерија
Димензии на каросерија 4.12 м × 2 м × 2.7 м
Задни врати
Странична врата
Мотор
Сила 125 кс (92 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2800 cм³
Евро Euro 3
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Камион фургон IVECO Daily 50C13

Словачки
Ďalšia výbava
IVECO 50C13 pojazdná dielňa r.v. 10/2001
259844 km
92 kW
2.800 cm3
manuálna prevodovka
na perách
7 miest na sedenie
váha: 3.050 kg
celková hmotnosť: 5.200 kg
rozmery ložnej plochy D-4,12m
Š-2m
V-2,07m
Batérie sú opotrebované
je potrebné si priniesť vlastné alebo kúpiť nové
Batteries are so damaged
that you have to bring your own or you can buy here new ones
CENA: 6.900,-EUR + DPH
03.05.2023
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион фургон IVECO 120E18 IVECO 120E18 4.500 € Камион фургон 2001 450000 км Италија, Cusago (MI)
камион фургон IVECO Atleon 45.13 IVECO Atleon 45.13 6.850 € Камион фургон 2005 141854 км Белгија, Wingene