Филтри -

Камиони Volkswagen

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

77 огласа: Камиони Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
111.957,18 US$ EUR ≈ 103.900 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1950 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 166000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
аукција 4.679 € NOK 55.000 NOK
Камион фургон
Година 2020 Километража 150054 км Сила
Норвешка, Karmøy
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.490 €
Камион за превоз на зрна
Носивост 15000 кг
Година 2017 Километража 499900 км Сила
Аргентина, Junin
Контактирајте го продавачот
6.903 € PLN 29.900 PLN
Камион кипер
Носивост 1500 кг
Година 2007 Километража 250000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 05/2011 Километража Сила
Грција, Trikala
нови камион кипер Volkswagen Crafter Dreiseitenkipper 35 L4 FWD
1
Контактирајте го продавачот
42.490 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 3.51 м³
Година 2022 Километража 100 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Камион со рамна платформа
Година 2000 Километража 333431 км Сила
Холандија, SCHIMMERT
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2017 Километража 267000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Камион со завеса
Зафатнина 11.47 м³
Година 06/2008 Километража 259142 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 800 кг Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 185491 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 318600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 27.49 м³
Година 2019 Километража 242440 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 28.6 м³
Година 2019 Километража 254900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 2755 кг Евро Euro 2 Зафатнина 3000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1964 Километража 247000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
25.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 11/2018 Километража 278000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 398000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 298000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 231000 км Сила
Холандија, Weurt
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 895 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 229900 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
36.994,55 US$ EUR ≈ 34.350 €
Камион кипер
Година 2012 Километража 124000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
55.491,82 US$ EUR ≈ 51.520 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се