Филтри -

Камиони TATRA од Европа

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони TATRA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13640 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 187930 км Сила
Чехија, Holubice
камион за шлепување TATRA 148 6x6 1983 Abschleppwagen камион за шлепување TATRA 148 6x6 1983 Abschleppwagen камион за шлепување TATRA 148 6x6 1983 Abschleppwagen
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1983 Километража Сила
Словачка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Словачка, Trstin
воен камион TATRA 813 8x8 воен камион TATRA 813 8x8
2
Контактирајте го продавачот
11.400 €
Воен камион
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2022 Километража 2 км Сила
Унгарија, Budapest
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 201638 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
84.250 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Марка на каросерија VS-Mont
Година 2013-01 Километража 73298 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 17 м³
Година 2009 Километража Сила
Унгарија, Beled
Контактирајте го продавачот
17.320 € HUF 6.700.000 HUF
Камион кипер
Зафатнина 17 м³
Година 1988 Километража Сила
Унгарија, Beled
Контактирајте го продавачот
17.320 € HUF 6.700.000 HUF
Камион кипер
Зафатнина 17 м³
Година 1988 Километража Сила
Унгарија, Beled
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2/2007 Километража 185399 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
59.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2013 Километража 110000 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2/2007 Километража 185399 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³
Година 2018-09 Километража 211000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.601 € CZK 180.000 CZK
Камион кипер
Година 1984 Километража 32812 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 12 м³
Година 1974 Километража 78000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1989-03 Километража 174644 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 1989-03 Километража 174644 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13900 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10 м³ Модел EURO 3
Година 08/2005 Километража 300000 км Сила
Словачка, Šiatorská Bukovinka
Контактирајте го продавачот
50.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16300 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 81357 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
22.600 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 11280 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 424567 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 2/1988 Километража 143534 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
107.700 € CZK 2.550.000 CZK
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 248000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 01/1987 Километража 495742 км Сила
Холандија, Giessen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се