Филтри -

Камиони SCHMIDT од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони SCHMIDT: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-контејнер SCHMIDT NIDO Stratos B50-42 5M3 Salzstreuer Saltspreader
4
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2006-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
камион со рамна платформа SCHMIDT NIDO Stratos 25-27PCX-490 2.5m3 Salzstreuer Zoutstrooier
9
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2010-06-15 Километража 10000 км Сила
Холандија, Rheden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со рамна платформа SCHMIDT NIDO Stratos B08L-18 Salzstreuer Salt
10
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2006-06-15 Километража 15000 км Сила
Холандија, Rheden
камион со рамна платформа SCHMIDT NIDO STRATOS B50-36 5m3 + 2.200L Salzstreuer
10
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2005-06-15 Километража 5000 км Сила
Холандија, Rheden
камион-контејнер SCHMIDT NIDO Stratos B40-42 4m3 Salzstreuer Salt spreader
9
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2007-06-15 Километража Сила
Холандија, Rheden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се