Филтри -

Камиони Schmidt

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони Schmidt

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион-контејнер
Евро Euro 6
Година 2008-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2001-06-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2004-12-15 Километража 1500 км Сила
Холандија, Rheden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се