Филтри -

Камиони HYUNDAI од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони HYUNDAI: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион работилница
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 140 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 57.090 €
Камион-шасија
Носивост 7130 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 170 кс
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
53.840 € UAH 1.992.000 UAH
Камион фургон
Носивост 4050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 28.5 м³
Година 2021 Километража 200 км Сила 160 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
48.890 € UAH 1.809.000 UAH
Камион со рамна платформа
Носивост 4290 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 4600 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 160 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 59.090 €
Камион со рамна платформа
Носивост 7490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 5.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 225 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
54.300 € UAH 2.009.000 UAH
Камион фургон
Носивост 3795 кг Суспензија хидраулично
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
49.800 US$ EUR ≈ 47.460 €
Камион-шасија
Носивост 5370 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража Сила 160 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022-06-08 Километража 3 км Сила 140 кс
Холандија, Haaften
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Носивост 1350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 150 кс
Украина, м.Черкаси
нови камион кипер HYUNDAI HD 270
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19650 кг Зафатнина 15 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
35.680 € UAH 1.320.000 UAH
Камион со церада
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 3900 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 144 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
43.900 US$ EUR ≈ 41.840 €
Камион со рамна платформа
Носивост 4970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 140 кс
Украина, м.Черкаси
нови камион со рамна платформа HYUNDAI HD78 нови камион со рамна платформа HYUNDAI HD78
2
Контактирајте го продавачот
41.800 US$ EUR ≈ 39.840 €
Камион со рамна платформа
Носивост 4895 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.62 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 150 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 44.320 €
Изотермален камион
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила 140 кс
Украина, м.Черкаси
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се