Филтри -

Камиони Hyundai

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Камиони Hyundai

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 5580 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2024 Километража 9 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
6 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2024 Километража 7 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2024 Километража 8 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 2930 кг Евро Euro 2
Година 1996 Километража 24625 км Сила
Холандија, Maarssen
нови камион со рамна платформа Hyundai EX 8 нови камион со рамна платформа Hyundai EX 8
2
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 5375 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2023 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7490 кг Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-ладилник Hyundai HD 210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 21320 кг Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион фургон Hyundai HD78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион со рамна платформа Hyundai HD78 4WD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион фургон Hyundai HD 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион фургон Hyundai HD35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион фургон Hyundai HD210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Hyundai HD 270
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19650 кг Зафатнина 15 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.000 €
Камион со церада
Носивост 3500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.96 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3720 кг Зафатнина 4.17 м³
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
нови камион-ладилник Hyundai HD65 4WD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
38.380 € COP 163.000.000 COP
Камион-шасија
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
51.800 US$ EUR ≈ 47.810 €
Изотермален камион
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 0/2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
51.200 US$ EUR ≈ 47.260 €
Камион со рамна платформа
Носивост 4970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2023-10-05 Километража 3 км Сила
Холандија, Haaften
нови камион со рамна платформа Hyundai HD78 нови камион со рамна платформа Hyundai HD78
2
Контактирајте го продавачот
52.650 US$ EUR ≈ 48.600 €
Камион со рамна платформа
Носивост 4895 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.62 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се