Камион за транспорт на возила FORD F350 Afsleepauto

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
18.500 €
Нето цена
22.385 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FORD
Модел F350 Afsleepauto
Тип камион за транспорт на возила
Година на производство 2003
Километража 182600 км
Локација Холандија IJsselmuiden
Датум на објавување авг 03, 2022
Autoline ID UG29761
Мотор
Марка Ford
Тип V-облик
Сила 324 кс (238 kW)
Гориво дизел
Број на цилиндри 8
Евро Euro 3
Менувачи
Тип автоматски
Дополнителна опрема
PTO
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Холандски
Ford F350 XL Super Duty
Origineel Km stand geen mijlen teller
Motor V8 Diesel
In zeer goede staat
Apk tot 04-2023
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1218 ATEGO MERCEDES-BENZ 1218 ATEGO цена на барање Камион за транспорт на возила 2002 357944 км Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel