Филтри -

Камиони за транспорт на возила, автовоз

Резултати од пребарување: 628 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила: 628 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2443,MP5,MirrorCam
15
204.890 € USD ≈ 229.400 US$
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo Модел FLX
Година 2020 Километража 100 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FH12 + приколка за транспорт на возила
11
11.856 € USD ≈ 13.270 US$
Носивост 14375 кг
Година 2002 Километража 730000 км Сила 420 кс
Норвешка, Tiller
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила IVECO DAILY 35 S 15 Autószállító
7
24.860 € HUF USD 8.600.000 HUF ≈ 27.830 US$
Година 2015 Километража 230 км Сила 204 кс
Унгарија, Budapest
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 440
11
10.489 € USD ≈ 11.740 US$
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1630000 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2443 + приколка за транспорт на возила
13
183.989 € USD ≈ 206.000 US$
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 35000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM DXI 410.19 T 4X2, +TRAILER EUROLOHR 2007
20
19.000 € USD ≈ 21.270 US$
Евро Euro 4
Година 2007-08 Километража 351907 км Сила 411 кс
Чехија, Prague
камион за транспорт на возила RENAULT premium 410.18 + приколка за транспорт на возила
15
18.000 € USD ≈ 20.150 US$
Носивост 16900 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Rolfo Модел sirio
Година 2007-08 Километража 1110000 км Сила 302 kW
Чехија, Pěnčín
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 440   eev
16
42.000 € USD ≈ 47.010 US$
Евро Euro 5 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Lohr Модел 2,53
Година 2014-01 Километража 508820 км Сила 320 kW
Чехија, Pěnčín
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 400 E5 Metago/Metago + приколка за транспорт на возила
13
27.489 € USD ≈ 30.770 US$
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1445000 км Сила 400 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила VOLVO FM 500 E6 Kassbohrer Metago/Metago + приколка за транспорт на возила
13
71.889 € USD ≈ 80.470 US$
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 536000 км Сила 510 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 EEV, Kässbohrer Supertrans
14
40.889 € USD ≈ 45.770 US$
Евро Euro 5 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2013 Километража 845000 км Сила 435 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 823 + приколка за транспорт на возила
3
7.502 € CZK USD 200.000 CZK ≈ 8.398 US$
Година 2001 Километража Сила
Чехија
камион за транспорт на возила VOLVO FM13 440 Kässbohrer Super/Supertrans + приколка за транспорт на возила
15
23.489 € USD ≈ 26.290 US$
Носивост 5700 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2008-09 Километража 1552330 км Сила 441 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1832 L nRA 4x2 + приколка за транспорт на возила
10
26.900 € USD ≈ 30.110 US$
Носивост 5650 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-11 Километража 848721 км Сила 320 кс
Австрија, Laakirchen
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2443 + Rolfo FLX
14
172.889 € USD ≈ 193.500 US$
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 115000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 628 огласа
Прикажи
Претплати се