Филтри -

Камиони за транспорт на возила Euro 4

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за транспорт на возила: 60 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGM 18.330
5
22.800 € USD ≈ 25.060 US$
Носивост 10800 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-05 Километража 299198 км Сила
Швајцарија, Gansingen
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM DXI 410.19 T 4X2, +TRAILER EUROLOHR 2007
20
19.000 € USD ≈ 20.880 US$
Евро Euro 4
Година 2007-08 Километража 351907 км Сила 411 кс
Чехија, Prague
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион за транспорт на возила MAN TGM 18.330 4X2 LL TIJHOF AUTOTRANSPORT TOP ZUSTAND
32
16.999 € USD ≈ 18.680 US$
Носивост 6990 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1006222 км Сила 326 кс
Холандија, Nijmegen
камион за транспорт на возила RENAULT PREMIUM + приколка за транспорт на возила
7
18.999 € USD ≈ 20.880 US$
Носивост 21200 кг Евро Euro 4 Број на автомобили 8
Година 2008-06 Километража 1060000 км Сила
Украина
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 2532 Spezialtransporter Seilwinde
18
цена на барање
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 496669 км Сила 320 кс
Германија, Eichenzell
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.360 4x2 LL TGA 18.360 4x2 LL, Fahrschulausstattung
15
38.900 € USD ≈ 42.750 US$
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-05 Километража 116143 км Сила 360 кс
Германија, Bovenden
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 310
15
цена на барање
Евро Euro 4
Година 12/2006 Километража 663000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила SCANIA P 380 + приколка за транспорт на возила
21
18.900 € USD ≈ 20.770 US$
Евро Euro 4
Година 2007-03 Километража 1300000 км Сила 380 кс
Полска
камион за транспорт на возила SCANIA P 380 + приколка за транспорт на возила
22
12.900 € USD ≈ 14.180 US$
Евро Euro 4
Година 2007-08 Километража 1136000 км Сила 380 кс
Полска
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.480
9
14.500 € USD ≈ 15.940 US$
Носивост 12495 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2008 Километража 1085483 км Сила 480 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
камион за транспорт на возила MAN TGA 18-350
14
цена на барање
Носивост 9600 кг Евро Euro 4
Година 2005-07-12 Километража 315000 км Сила 350 кс
Холандија, LA Breda
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ AXOR 2533 - Portamáquinas
3
цена на барање
Евро Euro 4 Модел Warn
Година 2008-08 Километража 611500 км Сила 337 кс
Шпанија, Gijón
камион за транспорт на возила IVECO Stralis 310
15
цена на барање
Евро Euro 4
Година 10/2006 Километража 663000 км Сила 310 кс
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MAN TGA 18.400 LOHR LORA AUTOTRANSPORTER + приколка за транспорт на возила
21
6.300 € USD ≈ 6.924 US$
Носивост 12310 кг Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 1000000 км Сила 294 кс
Полска, Jednorożec
нови камион за транспорт на возила VOLVO Maschinentransp., Stapler, Arbeitsbühnen, Rampen
15
131.800 € USD ≈ 144.900 US$
Евро Euro 4
Година Километража 500 км Сила 428 кс
Германија, Petershagen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се