Филтри -

Камиони OPEL Movano од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони OPEL Movano: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа OPEL Movano 2.5dCI
15
5.062 € BGN USD 9.900 BGN ≈ 5.627 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг
Година 2005-11-22 Километража 240330 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион за шлепување OPEL MOVANO Autómentő Hydroplatóval
12
22.720 € HUF USD 7.850.000 HUF ≈ 25.260 US$
Камион за шлепување
Година 2014 Километража 192 км Сила
Унгарија, Budapest
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион-ладилник OPEL MOVANO BOX+Agregat Frigorific
4
22.000 € USD ≈ 24.460 US$
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 92492 км Сила
Романија, Bucuresti
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA
37
16.609 € USD ≈ 18.460 US$
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина V=25.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 89000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
нови изотермален камион OPEL Movano Koffer Isotherme Klima
6
23.800 € USD ≈ 26.460 US$
Изотермален камион
Година Километража 10 км Сила 170 кс
Германија, Gorlitz
камион фургон OPEL Movano
8
8.500 € USD ≈ 9.449 US$
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2011 Километража 130000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA 8 PALET WEBASTO KLIMA TEMPOMAT EURO6 170KM GWARA
37
21.103 € USD ≈ 23.460 US$
Камион со церада
Година 2018 Километража 26700 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада OPEL MOVANO
40
11.439 € USD ≈ 12.720 US$
Камион со церада
Година 2016 Километража 300500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA
39
14.361 € USD ≈ 15.960 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 106000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада OPEL MOVANO 
36
11.439 € USD ≈ 12.720 US$
Камион со церада
Година 2016 Километража 347500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се