Филтри -

Камиони Heering

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони Heering

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за транспорт на живина
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Tilburg

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2227 кг Евро Euro 6
Година 06/2019 Километража 119807 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 15.900 € PLN 69.000 PLN
Камион кипер
Година 01/2003 Километража 564105 км Сила
Полска, Olkusz
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2006 Километража 3060000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Со вклучен ДДВ
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 688398 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
27.200 € PLN 118.000 PLN
Камион-контејнер
Носивост 16230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2014 Километража 575000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górna
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.510 €
Камион кипер
Година 01/2020 Километража 5000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 129.900 PLN
Камион-контејнер
Зафатнина 12780 м³
Година 2016 Километража 730000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górna
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.720 €
Камион кипер
Година 01/2020 Километража 1000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
камион кипер Howo SITRAK камион кипер Howo SITRAK камион кипер Howo SITRAK
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2020 Километража 500 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2013 Километража 984322 км Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 12/2016 Километража 685000 км Сила
Полска, Bełchatów
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 400000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2020 Километража 1000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 69494 км Сила
Унгарија, Budapest
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Камион фургон
Носивост 7903 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 362498 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2023 Километража 100 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11-28 Километража 532893 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
камион кипер Sinotruk Howo 371 камион кипер Sinotruk Howo 371 камион кипер Sinotruk Howo 371
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2022 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
22.820 € PLN 99.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 13490 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 900000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 01/2020 Километража 3000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
аукција 106,80 € SEK 1.200 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 12990 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 531964 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи