Филтри -

Возила за транспорт на живина Heering

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи

1 оглас: Возила за транспорт на живина Heering

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer
3
цена на барање
2012
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот

Други марки во делот "Возила за транспорт на живина"

цена на барање
2016
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2013
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
1005900 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2021
3550 км
Сила 429 кс (315 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
866872 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 8770 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
1033925 км
Сила 260 кс (191 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 3760 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
аукција 1.965 € Со вклучен ДДВ
1992
347500 км
Сила 180 кс (132 kW)
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2022
Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Италија, Bologna
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
2008
662855 км
Гориво дизел Носивост 1168 кг Зафатнина 2461 м³ Оскина конфигурација 4x2
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
2005
1173866 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 630 кг Суспензија пружина/пневматски
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
712901 км
Полска
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
2011
969000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15640 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
24.100 € Без ДДВ
2012
685650 км
Сила 279 кс (205 kW) Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи