Филтри -

Камиони Bedford

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

11 огласа: Камиони Bedford

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
5.150 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1978 Километража 118739 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1977 Километража 540000 км Сила
Португалија, Leiria
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-шасија
Година 1975 Километража 2565 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион-шасија
Година 1970 Километража Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Воен камион
Година 06/1981 Километража 7000 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 5710 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1970 Километража 42408 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Воен камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1988-11-07 Километража 166 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион со рамна платформа
Година 06/1954 Километража 1 км Сила
Холандија, Meer
камион платформа Bedford TM 6x6 камион платформа Bedford TM 6x6 камион платформа Bedford TM 6x6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година Километража 16093 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
9.170 € GBP 7.750 GBP
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1982 Километража Сила
Обединето Кралство, Newton Wisbech
камион кипер Bedford камион кипер Bedford камион кипер Bedford
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Естонија, Jüri
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи